برگزیده سرویس ها
مافین هات داگ

روش درست کردن مافین هات داگ

مافین هات‌داگ میان‌وعده یا پیش غذایی خوشمزه است که طرز تهیه‌ای بسیار آسان و سریع دارد. این مافین‌ها را با سس قرمز نوش جان کنید و از طعم دلچسب آن لذت ببرید.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری: متر و معیارم مردم هستند

‌کنسرت‌های شما همیشه در سطح خوبی برگزار می‌شوند و این یک تیغ دولبه است؛ چون همان‌قدر که مخاطب را سر حال می‌آورد، توقعش را نیز بالا می‌برد و باید این توقع را مدیریت کرد. برنامه‌تان برای کنسرت چند روز آینده چیست؟ مهم‌ترین اتفاقی که در کنسرت‌ها می‌افتد، هم‌خوانی با آهنگ‌هاست. وقتی آهنگ‌هایی که مورد استقبال قرار می‌گیرند در دسترس باشند، این کنسرت خودبه‌خود از کنسرت‌های دیگر متفاوت می‌شود.

تضمین امنیت «وای فای» خانگی با SoftPerfect WiFi Guard

این روزها اتصال به اینترنت از طریق شبکه وای فای بسیار رایج است و حفظ امنیت آن جزو یکی از نکات کلیدی است به همین علت در این خصوص نرم افزارهای بسیاری نگاشته شده است که از جمله آن می‌توان به نرم افزار SoftPerfect WiFi Guard اشاره داشت.

ترور سفیر روسیه

لحظات ترور سفیر روسیه در ترکیه (فیلم)


موسیقی زیر آب

جشنواره موسیقی زیر آب(تصاویر)

جشنواره موسیقی زیر آب که به نام «Looe Key» شناخته می شود ، فستیوالی است که هر سال در فلوریدای آمریکا برگزار می شود.

بی کفایتی مسئولان ترکیه، محافظ ظریف را هم به دردسر انداخت!(تصاویر)

کشته شدن سفیر روسیه در ترکیه توسط یکی از ماموران پلیس و محافطظ در ترکیه موجی از ناامنی را به وجود آورده است. این نگرانی ها حتی در دیدار سه جانبه امروز میان وزاری خارجه ایران، ترکیه و روسیه نیز سایه انداخته بود و محافظ ظریف را به دردسر انداخت!

کروکودیل تمساح

ماجرای تجاوز سه برادر به یک تمساح!

سه برادر در آفریقای جنوبی یک ماده تمساح را به دام انداختند و تلاش کردند این حیوان خطرناک را مورد تجاوز جنسی قرار دهند

کاریکاتور فقر

بدون شرح!


پوتین اوباما

واکنش آمریکا در مقابل اقدامات مداخله گرانه روسیه

به تازگی آژانس های اطلاعاتی آمریکا اعلام کرده اند که روسیه به منظور دخالت در انتخابات آمریکا - مهد دموکراسی- اقدام به هک کردن سایت ارگان های سیاسی این کشور کرده است. باراک اوباما هم قسم خورده است که این رفتار روس ها را تلافی کند.

آخرین اخبار
2842
نسخه چاپي امروز
عكس روز
كل اخبار